این روزها مثل زمان های مشابه چند فصل گذشته صحبت از قیمت های نجومی بازیکنان فوتبال است. فضایی که در آن میلیارد در حال عادی شدن است و خیلی از دانه درشت ها پیشنهاد زیر یک میلیارد (حتی ۸۰۰ یا ۹۰۰ میلیون) را پشت چشم نازک کردن رد می کنند چرا که چنین ارقامی را برای خود کسرشان می دانند! اما در این میان یک نگاه گذرا به ارقام مطرح شده در مورد مربیان لیگ برتری نشان می دهد که این گروه هم با تمام قوا در حال رقابت با بازیکنان هستند و حتی در برخی مواقع از آنها سبقت هم می گیرند. همین ابتدا متذکر شویم که ارق ...

گران ترین چهره های فصل نقل و انتقالات

Lig[Www.KamYab.Ir]

این روزها مثل زمان های مشابه چند فصل گذشته صحبت از قیمت های نجومی بازیکنان فوتبال است.
فضایی که در آن میلیارد در حال عادی شدن است و خیلی از دانه درشت ها پیشنهاد زیر یک میلیارد (حتی ۸۰۰ یا ۹۰۰ میلیون) را پشت چشم نازک کردن رد می کنند چرا که چنین ارقامی را برای خود کسرشان می دانند! اما در این میان یک نگاه گذرا به ارقام مطرح شده در مورد مربیان لیگ برتری نشان می دهد که این گروه هم با تمام قوا در حال رقابت با بازیکنان هستند و حتی در برخی مواقع از آنها سبقت هم می گیرند.
همین ابتدا متذکر شویم که ارقام ذکر شده در این مطلب از شنیده های ما در این آشفته بازار است و هرچند که منابع خبردهنده کاملا موثق هستند ولی به هرحال وقتی پای مسائل مالی به میان میان می آید دست به تکذیب خیلی ها خوب و روبراه می شود.
وقتی اعلام شد که باشگاه تراکتورسازی با منصور ابراهیم زاده بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده است، ابتدا فکر کردیم تبریزی ها می خواهند در این فصل اقتصادی تر به تراکتورسازی نگاه کنند ولی منابع موثق نزدیک به باشگاه خبردادند که ابراهیم زاده برای یک فصل مبلغ ۲ میلیاردتومان فقط برای کادر فنی درخواست کرده است. یک و نیم میلیارد برای خودش و ۵۰۰ میلیون برای دستیارانش! حال با احتساب این که کار کردن در یک تیم تهرانی می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته و کمی باعث کاهش رقم دریافتی شود؛ خودتان حدس بزنید که ابراهیم زاده با چه مبلغی برای هدایت راه آهن (سورینت) با مدیران این باشگاه به توافق رسیده است!
در مورد علی دایی هم منابع معتبر از رقم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی برای سرمربیگری پرسپولیس سخن می گویند ضمن این که نقد شدن طلب ۳۰۰ میلیون تومانی ۲ سال قبل دایی از پرسپولیس هم طبیعتا می تواند بر رضایت شهریار اضافه کند.
مدیر یکی از باشگاههای لیگ برتری هم که باب مذاکره را چند مربی ایرانی باز کرده است با گلایه از درخواست های عجیب و غریب این مربیان مدعی شده که کمترین درخواستی آن هم از سوی یکی از گزینه های بدون افتخار ۸۵۰ میلیون فقط برای شخص سرمربی بوده و طرف حاضر نشده حتی یک ریال از این رقم پائین بیاید. با نگاهی به این ارقام میتوان ادعا کرد که قلعه نویی باید حدود ۲تا ۲.۵میلیارد برای لیگ سیزدهم قرارداد ببندد، او که طی ۲ سال حضورش در سپاهان همواره جزو گرانترین مربیان بوده و ارقام ۸۰۰ میلیون برای سال اول و یک میلیارد برای سال دوم در مورد قراردادش ورد زبان هاست در تراکتورسازی برای لیگ یازدهم نیز گران ترین مربی ایران بود.

… و این بود ماحصل جلسه مدیران باشگاهها و مسوولان فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش برای کاهش هزینه های لیگ برتر!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه