پولسازترین بازیگران سال ۲۰۱۳. نشریه معتبر فوربس فهرست پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال ۲۰۱۳ را منتشر کرد. براساس اعلام نشریه «فوربس»، «دواین جانسون» ملقب به «راک» – بازیگر فیلم «سریع و خشن» – در فهرست ده‌گانه پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال ۲۰۱۳ در مکان نخست قرار گرفت. در حالیکه «ون دیزل»، دیگر بازیگر فیلم «سریع و خشن» به همراه «پل واکر»، بازیگر فقید این مجموعه در میان شش بازیگر پولساز سال قرار گرفتند. «نشریه فوربس» این فهرست را براساس میزان فروش فیلم‌هایی که این بازیگران در آنه ...

پولسازترین بازیگران سال ۲۰۱۳

نشریه معتبر فوربس فهرست پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال ۲۰۱۳ را منتشر کرد.

01-Rak[WwW.KamYab.IR]

براساس اعلام نشریه «فوربس»، «دواین جانسون» ملقب به «راک» – بازیگر فیلم «سریع و خشن» – در فهرست ده‌گانه پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال ۲۰۱۳ در مکان نخست قرار گرفت.

در حالیکه «ون دیزل»، دیگر بازیگر فیلم «سریع و خشن» به همراه «پل واکر»، بازیگر فقید این مجموعه در میان شش بازیگر پولساز سال قرار گرفتند.

«نشریه فوربس» این فهرست را براساس میزان فروش فیلم‌هایی که این بازیگران در آنها ایفای نقش کرده‌اند.

«دواین جانسون» که در این فهرست در مکان نخست قرار گرفته، علاوه‌بر فیلم «سریع و خشن ۶» در چهار فیلم دیگر شامل «مرد آهنی ۳» و «جو: انتقام» نیز ایفای نقش کرده و در مجموع فیلم‌های او ۱٫۳ میلیارد دلار در گیشه فروخت.

فیلم «مرد آهنی ۳» به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۳ با فروش ۱٫۲ میلیارد دلاری نقش بسزایی در کسب عنوان برای این بازیگر فیلم‌های اکشن داشت.

«ون دیزل»، بازیگر فیلم «سریع و خشن ۶» که در گیشه ۷۸۹ میلیون دلار فروخت، به همراه فروش ۹۸ میلیون دلاری فیلم «ردیک» در این فهرست در مکان چهارم قرارگرفت و «پل واکر»، دیگر بازیگر فیلم «سریع و خشن ۶» که چندی پیش در سن ۴۰ سالگی در یک سانحه رانندگی درگذشت، در مکان چهارم پولسازترین بازیگران سینمای جهان در سال ۲۰۱۳ قرار گرفت.

در این فهرست «استیو کرول»، کمدین معروف که در انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۲» صداپیشگی کرده است، در جایگاه سوم قرار گرفت و «ساندرا بولاک»، بازیگر فیلم فضایی «جاذبه» و «گرما» مکان پنجم پولسازترین بازیگران سینمای جهان را در سال ۲۰۱۳ به خود اختصاص داد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه