آیا شما هم درست بعد از بیرون آمدن از رختخواب متوجه صورت پف کرده ی خود می شوید؟

آیا شما هم درست بعد از بیرون آمدن از رختخواب متوجه صورت پف کرده ی خود می شوید؟ وقتی در خواب هستیم، سلول ها احیا شده و از این رو منافذ پوست باز شده و در نتیجه صورت پف آلود می شود. اگر فکر می کنید هیچ راه حلی برای این مشکل وجود ندارد، در اشتباهید! پاشیدن کمی آب سرد روی پوست، تنها چیزیست که نیاز دارید. شستن صورت با آب سرد به خصوص در صبح ها تاثیرات جادویی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

شستن-صورت

شستن صورت با آب سرد، منافذ پوست را می بندد. بعد از شستن صورت با آب گرم، کافیست که کمی آب سر روی آن پاشیده تا منافذ بسته شوند. علاوه بر این، چشم ها نیز آرام خواهند شد.
آب سرد درست مثل یک کرم ضدچروک عمل می کند! آب سرد رنگ و روی طبیعی پوست را برگردانده و باعث می شود شاداب تر و جوان تر به نظر برسید. استفاده از آب سرد به طور منظم، روند پیری را کند کرده و به از بین رفتن چین و چروک های پوستتان کمک می کند.
آب سرد از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت می کند. آب سرد منافذ پوست را بسته و به این ترتیب اشعه های مضر به داخل پوست کمتر نفوذ می کنند. بسته شدن منافذ پوست همچنین باعث دوام بیشتر آرایش می شود.

منبع: نوین زی

Share the post "شستن صورت با آب سرد"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. نکاتی درباره شستن صورت
  2. ۱۰ چیزی که هرگز نباید روی صورت بگذارید! +عکس
  3. چه نوع ماسک هایی برای صورت ما مناسب ترند+ عکس
  4. با جوش صورت چه کنیم؟
Tweet شستن صورت با آب سرد - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه