کارشناس فوتبال ایران با تاکید بر اینکه شانس تیم ملی برای صعود مستقیم و حتی حضور در بازی پلی آف رقابتهای مقدماتی جام جهانی کمرنگ است، گفت: آنقدر که خودمان حریف خودمان هستیم حریفان حریف ما نیستند. امیر حاج رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت صعود احتمالی ایران به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر بخشی از سرنوشت صعود به جام جهانی به دست خودمان و بخشی دیگر به دست حریفان ماست. باید این واقعیت را بپذیریم با نتایجی که تیمهای ملی کره جنوبی و ازبکستان مقابل قطر و ل ...

کارشناس فوتبال ایران با تاکید بر اینکه شانس تیم ملی برای صعود مستقیم و حتی حضور در بازی پلی آف رقابتهای مقدماتی جام جهانی کمرنگ است، گفت: آنقدر که خودمان حریف خودمان هستیم حریفان حریف ما نیستند.

امیر حاج رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت صعود احتمالی ایران به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر بخشی از سرنوشت صعود به جام جهانی به دست خودمان و بخشی دیگر به دست حریفان ماست. باید این واقعیت را بپذیریم با نتایجی که تیمهای ملی کره جنوبی و ازبکستان مقابل قطر و لبنان گرفته اند شانس صعود مستقیم و حتی حضور در بازی پلی آف کمرنگ شده است. در واقع از مرحله سخت وارد مرحله سخت تر شده ایم و کار بسیار دشواری را پیش رو داریم.

Time Melli

وی در همین خصوص افزود: به لحاظ ریاضی شانس حضور در بازی پلی آف و حتی صعود مستقیم را داریم اما خیلی اتفاقات باید بیفتد تا این موضوع رخ دهد. ما در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی آنقدر که خودمان حریف خودمان هستیم حری��ان حریف ما نیستند. خود من از بس که توصیه و راهکار ارائه داده که شنیده نشده، خسته شده ام و مطمئنم که سایر کارشناسان و همکاران من نیز شرایط مشابهی دارند. در حال حاضر چیزی که مشخص است اینکه، کار فوق العاده سختی برای صعود مستقیم به رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ و حتی حضور در بازی پلی آف مقابل تیم‌های دیگر از آسیا و پس از آن نماینده آمریکای جنوبی داریم.

کارشناس فوتبال ایران در خصوص بازی با تیم ملی قطر نیز تصریح کرد: بازی سرنوشت سازی را با تیم ملی فوتبال قطر در دوحه داریم و قطری ها نیز شرایط مشابهی مانند ما دارند بنابراین نتیجه تساوی هیچ فایده ای برای ما ندارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه