تهدید مصطفی زمانی به کناره گیری از سینما

تهدید مصطفی زمانی به کناره گیری از سینما

تهدید مصطفی زمانی برای کناره گیری از سینما، عنوان نکردن تم فیلم از طرف کارگردان و ازدحام عکاسان برای عکس گرفتن از مصطفی زمانی از حاشیه های جالب توجه نشست خبری فیلم”برلین منفی ۷″ بود.

نشست خبری فیلم سینمایی”برلین منفی۷″ به کارگردانی رامتین لوافی پور با حاشیه های جالبی در برج میلاد همراه بود.

قبل از آغاز نشست به دلیل ازدحام جمعیت و تلاش عکاسان برای عکس گرفتن از مصطفی زمانی مجری نشست محمدرضا شهیدی فرد بارها به عکاسان تذکر داد که عقب بایستند تا نشست هرچه زودتر آغاز شود.

 

mostafa[WwW.Kamyab.IR]

 

نکته جالب توجه دیگر بحث بر سر تم فیلم بود که در واقع نه کارگردان و نه تهیه کننده فیلم سیامک پورشریف توضیح درستی درباره تم فیلم ندادند. لوافی پور عنوان کرد که فیلم یک تم اصلی و چند تم فرعی دارد اما نگفت تم اصلی فیلم چه بوده است.

همچنین در بخش دیگری از نشست نیز پورشریف در پاسخ به اینکه تم فیلم چیست عنوان کرد که تم “برلین منفی ۷″ درباره یک خانواده کوچک عراقی است. شهیدی فرد نیز در جواب گفت: اینکه شما گفتید موضوع فیلم بود نه تم آن. تم یک کلمه است نه جمله.

لوافی پور در ابتدای صحبتهایش عنوان کرد که حرفهایش را در فیلم زده و دیگر نمی خواهد صحبت کند. وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران نیز به دادن جواب های کوتاه و مختصر بسنده می کرد.

در بخش دیگری از نشست نیز از زبان تهیه کننده فیلم عنوان شد که کارولین اینشون یکی از بازیگران مطرح آلمانی است و شرط آمدنش به ایران نیز این بوده که دختر و همسرش نیز برای حضور در جشنواره دعوت شوند که با مساعدت محمدرضا عباسیان دبیر جشنواره شرایط برای حضور هر سه فراهم شده است.

اما جالبترین حاشیه این مراسم تهدید مصطفی زمانی برای کناره گیری از سینما بود. چون سیامک پور شریف تهیه کننده فیلم عنوان کرد دستمزد بازیگران آلمانی بسیار کمتری از بازیگران ایرانی بوده است که در این هنگام مصطفی زمانی با بیان اینکه باید از حیثیت همکارانش دفاع کند گفت: اگر این حرف صحت داشته باشد من شخصا حاضرم از دنیای سینما و بازیگری خداحافظی کنم.

به نقل از مهر

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه