برای رسیدن به زیبایی می توانید روش های طبیعی را امتحان کنید، این روش ها هم نتایج بلند مدتی داشته و هم پوستتان را تمیز و بدون لکه می کنند.

برای رسیدن به زیبایی می توانید روش های طبیعی را امتحان کنید، این روش ها هم نتایج بلند مدتی داشته و هم پوستتان را تمیز و بدون لکه می کنند.

Closeup portrait of a woman applying dry cosmetic tonal foundation on the face using makeup brush.

موز رسیده

موز منبع طبیعی ویتامین های A، E و D است. یک موز رسیده برداشته و آن را خوب له کنید. این ماسک موهایتان را نرم، صاف و درخشان می کند. برای تمیز کردن صورت و از بین بردن لکه ها، می توانید موز له شده را روی پوست قرار دهید. همچنین می توانید چند قطره لیموترش به آن اضافه کنید تا رنگ پوستتان روشن تر شود.

پاپایا

هوا کم کم گرم شده و پوست صورتمان کمی خنکی نیاز دارد. نصف یک پاپایا را در طول شب داخل یخچال گذاشته و صبح روز بعد آن را له کنید. این خمیر را روی پوست صورت گذاشته و نیم ساعت بعد با آب ولرم بشوئید. به این ترتیب علاوه بر تغذیه پوست، از شر لکه ها هم خلاص می شود. بعد از گذاشتن این ماسک از یک لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید.

عسل و لیموترش

افرادی که دوست دارند پوستی روشن داشته باشند، بهترین ماسک عسل و لیموترش است. این ماسک پوست را سفید کرده و منافذ پوست را می بندد، بنابراین رنگ پوست یک درجه روشن تر می شود.

میوه های فصلی

همه می دانند که با خوردن میوه های فصلی، سیستم بدنشان پاکسازی می شود. یک ماسک از میوه های فصلی هم پوست را تغذیه کرده و سالم نگه می دارد. می توانید این مساک را هر روز یا هفته ای یک بار انجام دهید.

توت فرنگی

کسانی که پوستشان دچار پیری شده یا چین و چروک دارند، بهترین توصیه استفاده از ماسک توت فرنگی (دو بار در هفته) است. وقتی این ماسک را روی صورت می گذارید، شاید در ابتدا خارش بگیرید، اما بعد از چند دقیقه، خنکی و روشن کنندگی آن را مشاهده خواهید کرد.

پرتقال

همه ی ما درباره تاثیر شگفت انگیز پوست و عصاره پرتقال اطلاع داریم. اما آیا می دانستید که استفاده از پالپ پرتقال باعث می شود پوست در عرض چند دقیقه سفید شود؟! برای رهایی از مشکلات پیگمنتاسیون و تیرگی پوست، بهترین روش استفاده از پالپ پرتقال (هر روز) روی صورت است. اگر بتوانید آن را با موز و گلاب مخلوط کنید، ماسک قوی تری خواهید داشت.

منبع: نوین زی

Share the post "با این روش های ط��یعی تا عید پوستی روشن و زیبا داشته باشید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. ماسک های خانگی برای کسانی که می خواهند پوست شان را روشن تر کنند
  2. با وجود اشعه های نور خورشید پوستی سالم و شاداب داشته باشید
  3. پوستی زیبا با ماسک میوه بسیار تاثیرگذار
  4. ماسکهای فوق العاده برای روشن کردن پوستهای کدر + عکس
Tweet با این روش های طبیعی تا عید پوستی روشن و زیبا داشته باشید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه