سیگار الکترونیکی که در صورت یک زن جوان منفجر شد، پلک این زن را شکافت و صورتش را زخم کرد و نزیدک بود باعث کور شدن این زن شود. انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن جوان. سیگار الکترونیکی منفجر شد و پلک مادر جوان به دو نیم تقسیم شد. خانم “کیربی شین ” 24 ساله اهل سالفورد که به اصطلاح برای ترک سیگار از سیگار الکترونیکی استفاده می کرد دچار حادثه شد. حادثه برای زن جوان با انفجار سیگار الکترونیکی. پلک زن جوان با انفجار سیگار الکترونیکی دچار جراحت جدی شده و دوقسمت شد. زن جوان قصد داشت باتری سیگار را تس ...

سیگار الکترونیکی که در صورت یک زن جوان منفجر شد، پلک این زن را شکافت و صورتش را زخم کرد و نزیدک بود باعث کور شدن این زن شود.

انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن جوان

سیگار الکترونیکی منفجر شد و پلک مادر جوان به دو نیم تقسیم شد.

خانم “کیربی شین ” 24 ساله اهل سالفورد که به اصطلاح برای ترک سیگار از سیگار الکترونیکی استفاده می کرد دچار حادثه شد.

انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن جوان!

حادثه برای زن جوان با انفجار سیگار الکترونیکی

پلک زن جوان با انفجار سیگار الکترونیکی دچار جراحت جدی شده و دوقسمت شد.زن جوان قصد داشت باتری سیگار را تست کند و مطمئن شود که باتری پر شده است یا نه ، در همان حین به یکباره سیگار منفجر شده و او را به شدت مصدوم کرد.

” کیربی شین ” در توصیف حادثه گفت: به خوبی به یاد می آورم که چطور با یک صدا و حرارت شدید تا حد مرگ ترسیدم. به دستانم نگاه کردم که سیاه و سفید شده بود و سوراخی روی انگشت شصتم به وجود آمده بود . هنوز متوجه خونریزی صورتم نبودم تا اینکه بعد از لمس با انگشتانم فهمیدم که بخشی از صورت من دچار پارگی و زخم شده است.

انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن جوان!

انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن جوان!

جراحت شدید چشم با انفجاز سیگار الکترونیکی

بعد از انفجار سیگار الکترونیکی و زخمی شدن صورت زن جوان ، او را برای درمان به درمانگاه منتقل کردند اما شد جراحت به حدی بود که بلافاصله او برای مداوا به بیمارستان فرستاده شد.

پزشکان برای ترمیم و مداوای چشم او حدود 2 ساعت تلاش کردند. او هم اکنون در شرایط نسبتا خوبی به سر می برد و آسیب وارد شده به چشم خوشبختانه اختلالی در دید وی ایجاد نکرده است.

انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن جوان!

عکس حادثه انفجار سیگار الکترونیکی روی صورت زن جوان

سیگار الکترونیکی | انفجار سیگار الکترونیکی در صورت زن

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه